Maciej Swędzioł

O mnie

Maciej Swędzioł jest aplikantem adwokackim przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach oraz absolwentem prawa na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Obecnie obywa studia doktoranckie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach w katedrze Publicznego Prawa Gospodarczego.

Zawodowo interesuje go prawo cywilne, gospodarcze i handlowe. Powierzonym mu do obsługi klientom doradza w sprawach związanych z bieżącym prowadzeniem działalności gospodarczej, tworzeniem i usprawnianiem działania spółek, rozwiązuje problemy dotyczące obrotu nieruchomości, a także asystuje w procesach inwestycyjnych i budowlanych w ramach których negocjuje kontrakty, a także opiniuje i tworzy projekty umów. Zajmuje się również nadzorowaniem procesów windykacyjnych, jak również pomaga klientom w zgodnym z prawem uregulowaniu działalności pod katem obrotu konsumenckiego.

Znajomość języka angielskiego potwierdza międzynarodowymi certyfikatami British Council, w tym certyfikatem ILEC dokumentującym znajomość angielskiego prawniczego.

Czas wolny spędza na skałach i sztucznej ściance aktywnie trenując wspinaczkę sportową. Uwielbia spędzanie czasu na świeżym powietrzu i nie stroni od wyzwań. Bez wahania zmienia garnitur na strój sportowy, a ciepły pokój na namiot.

Kontakt

tel.: +48 503 754 829
e-mail: m.swedziol@pirozek.pl